Dzień Edukacji Narodowej jest świętem państwowym, oświaty i szkolnictwa wyższego. Ten dzień jest okazją do uhonorowania tych, którzy na co dzień służą wiedzą i umiejętnościami.
Z tej okazji w dniu 13.10.2020 Burmistrz Opoczna, Dariusz Kosno wręczył nagrody nauczycielom i dyrektorom placówek oświatowych z terenu Gminy Opoczno. Nagroda z okazji Dnia Edukacji Narodowej jest przyznawana nauczycielom za znaczące osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze.
Spotkanie odbyło się w sali USC Urzędu Miejskiego, w którym uczestniczył również dyrektor Wydziału Edukacji, Marek Ziębicki. Wszystkim zgromadzonym Burmistrz złożył życzenia wielu sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z pracy. W gronie wyróżnionych znalazła się również nasza Pani Dyrektor Helena Kuśmierczyk.
Cieszymy się, że rzetelna praca Pani Dyrektor na rzecz szkoły, osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej zostały docenione i nagrodzone.
Serdecznie gratulujemy!
Życzymy dalszych sukcesów w pracy oraz szczęścia i zdrowia w życiu osobistym!
Również w naszej szkole z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom oraz pracownikom obsługi pani dyrektor przyznała nagrody. Tym razem wręczenie odbyło się indywidulanie w obecności kadry pedagogicznej. Dyrektor Szkoły p. Helena Kuśmierczyk jak co roku skierowała do nauczycieli kilka zdań podziękowań, gratulacji i życzeń dalszych sukcesów w pracy zawodowej.
W tym roku szkolnym Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali: p.Sylwia Kłosek, p.Agnieszka Kowalczyk, p.Cezary Kądziela oraz p.Monika Dworak i p.Aneta Jakubczyk.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.