• Sukces naszej uczennicy

• Faustynka Kupis zdobyła 3 miejsce w  konkursie „Spotkanie z baśnią polską” organizowanym dla uczniów klas trzecich przez Szkołę Podstawową w Ogonowicach 30 maja br. Zadaniem uczestników było przeczytanie ośmiu baśni: O królewnie zaklętej w żabę”, „O dwunastu Miesiącach”, „Waligóra i Wyrwidąb”, „Kwiat paproci”, „Żelazne trzewiczki”, „Siostra siedmiu kruków”, „Bazyliszek”, „Złota kaczka”. Młodzi wielbiciele baśni stanęli przed bardzo trudnymi zadaniami: rozwiązali test wiedzy i krzyżówkę, rozpoznawali ilustracje i fragmenty baśni oraz układali puzzle. Gratulujemy.