• Awans zawodowy

• W dniu 20 sierpnia w sali USC Urzędu Miejskiego w Opocznie odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego 16 nauczycielom z placówek prowadzonych przez Gminę Opoczno.

Z rąk Burmistrza Opoczna, Dariusza Kosno akt nadania awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego otrzymały również dwie nauczycielki naszej szkoły pani mgr Sywia Kłosek i pani mgr Joanna Drożdż.

Serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnego awansu zawodowego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

• Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice! Nowy rok szkolny czas zacząć!

W związku z tym 4 września(poniedziałek) zapraszamy na inaugurację roku szkolnego 2023/24. Rozpoczniemy mszą świętą w kościele parafialnym o godzinie 8.00, potem zapraszamy na salę gimnastyczną, a następnie na spotkanie z wychowawcami w klasach.