• MATERIAŁY I PRZYBORY DLA PRZEDSZKOLAKÓW NA ROK SZKOLNY 2023/2024

• 6 latki:

Pakiet ,, Kolorowe karty” poziom ,,B+’’ wyd. MAC Edukacja

Religia - Kochamy Pana Jezusa” z ,,0’’ – podręcznik dla dzieci sześcioletnich

Język angielski - ,,Fun Time” wydawnictwo MAC Edukacja poziom ,,BB+”

5 latki

Pakiet ,, Kolorowe karty” Poziom ,,B’’ wyd. MAC

Religia - ,,Jesteśmy dziećmi Bożymi’’ z 5 - podręcznik dla dzieci pięcioletnich

Język angielski - ,,Fun Time” wydawnictwo MAC Edukacja poziom ,,AA+”

4 latki

Pakiet ,,Kolorowe karty” poziom ,,A+’’ wyd. MAC

Religia - ,,Pan Bóg kocha dzieci” z 4 - podręcznik do religii dla 3 i 4 latków
            Język angielski ,,Fun Time” wydawnictwo MAC Edukacja poziom ,,AA+’’

3 latki

Dowolna książka dostosowana do wieku z ćwiczeniami grafomotorycznymi

Religia - ,,Pan Bóg kocha dzieci” z 4 - podręcznik do religii dla 3 i 4 latków

Przybory:

1. Blok techniczny mały, kolorowy 1 szt

2. Blok techniczny duży, kolorowy 1 szt

3. Blok techniczny duży, biały 1 szt

4.  Papier kolorowy duży 1 szt (zwykły, niesamoprzylepny)

5. Klej w sztyfcie 4 szt

6. Kredki ołówkowe (typu Bambino)

7. Kredki świecowe

8.  Mazaki

9.  Ołówek + temperówka+gumka

10.  Nożyczki małe

11.  Plastelina (najlepiej duże opakowanie 12 kolorów)

12.  Farby plakatowe + duży pędzel

13.  Pastele olejne

14.  Skoroszyt + 30 koszulek (proszę włożyć do skoroszytu)

15. Teczka papierowa

16.  Koszyczek na przybory dzieci ( średniej wielkości ok 10cm x 6 cm)

17. Bibuła – 5 dowolnych kolorów

18.  Podkładka śniadaniowa

19.  Pół ryzy papieru ksero

20.  Opakowanie ręczników papierowych + mydło w płynie (do sali na potrzeby dzieci) + mała paczka chusteczek nawilżanych

21.  Dowolna malowanka 2 szt.

Prosimy o podpisanie wszystkich przyborów oraz książek dziecka. Prosimy aby dzieci miały też zapasowe ubranko w swoich szafeczkach, do których otrzymają kluczyk na początku roku szkolnego.

• Odbiór zaświadczeń - egzamin ósmoklasisty

• Zaświadczenia o szczegółowych wynikach Egzaminu Ósmoklasisty będą do odbioru dnia 6.07.2023 r. (czwartek)  – od 14:00 do 15:00.

Odbioru zaświadczenia o wynikach może dokonać także rodzic/opiekun prawny ucznia. W szczególnie uzasadnionych przypadkach jest możliwość odbioru zaświadczenia przez inną upoważnioną przez rodzica osobę, po przedstawieniu stosownego upoważnienia. W takiej sytuacji upoważniona osoba powinna również okazać swój dowód tożsamości.

• Akademia Bezpieczego Puchatka 2023

• Uczniowie klasy I, jak co roku realizowali zajęcia w ramach ogólnopolskiego programu Akademia Bezpiecznego Puchatka. Program obejmował tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole, w Internecie.

Po przeprowadzeniu zajęć, na podstawie otrzymanych materiałów, zdobytą przez dzieci wiedzę zweryfikował Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa, a szkoła otrzymała Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka”.